  • ACE MAGIC LX15 PRO Ryzen 7 5700U 16GB RAM 512GB SSD 15.6FHD IPS
    Laptop ACEMAGIC LX15 Pro 💻 Ryzen 7-5700U (8 cœurs / 16 threads, base 2.7 GHz, boost 4.5 GHz, cache 16 Mo, iGPU Radeon 680M) ⚡ 16 GB RAM DDR 4 💾 512 GB SSD NVMe Gen 3 📺 15.6” FHD IPS 🎮 AMD Radeon Vega...