dahua lm25-e231bn (24 Résultats)
  • ECRAN GAMING DAHUA LM25 E231BN
    ECRAN GAMING DAHUA LM25 E231BN
    ECRAN GAMING DAHUA LM25-E231BN – 200HZ 25″ – DALL IPS FHD – VESA – RGB – ADAPTIVE SYNC – BLACK
    Région: ALGER,
    Prix : 27 500 DA
  • Ecran dahua LM25-E231BN 200hz 0.5ms
    Dahua 24.5" FHD Gaming Monitor > Wide color gamut, 85% NTSC. It meets the designer's demand of image texture; > 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance; > Adaptive sy...
    Région: ALGER,
    Prix : 27 000 DA
  • Dahua LM25-E231BN LED FHD 200Hz IPS 0.5ms
    Dahua LM25-E231BN - Écran Gaming 24.5" Écran gaming Dahua LM25-E231BN, 24.5 pouces, Full HD (1920x1080). Neuf sous blister. Caractéristiques principales : Taille & Résolution : 24.5", Full HD (1920...
  • ECRAN DAHUA LM25 E231BN FHD 200HZ 25"
  • Dahua LM25-E231BN
    Dahua LM25-E231BN
  • ECRAN DAHUA LM25 E231BN 24.5''/IPS/200Hz/1MS
    Région: LAGHOUAT,
  • MONITEUR DAHUA LM25 E231BN 25" FHD 200HZ IPS
    SPECIFICATIONS : ✅ 25" – Full HD (1920×1080) ✅ 200 Hz – 1 ms MPRT ✅ IPS, 300 cd/m², 1000:1 ✅ DP 1.4 + HDMI 2.0 + Audio Out ✅ Tilt –5°/+20°, VESA 100×100 ✅ 557.7×330.6×58 mm ✅ GARANTIE : 6 MOIS - L...
  • ECRAN DAHUA LM25-E231BN 24.5 200HZ FHD IPS 1MS
    Display Model DHI-LM25-E231BN LCD Technology IPS Backlight ELED Screen Size 24.5 inch Aspect Ratio 16:9 Viewing Size 543.744 (H) × 302.616 (V) mm Screen-to-Body Ratio ≥85% Viewing Angle...